1-Tatranská Lomnica, 1- 0 Štrbské pleso.

24. 1. 2024 09:29

V pondelok ma Lomnica odmenila slnečným gýčovým počasím. Sedlo bolo famózne!!! Viac slov nemám. Len na lanovkách som nestretol žiadneho Slováka, všetko maďarské, poľské a rumunské decká!! V utorok som navštívil lyžiarsky skanzen Štrbské Pleso. Tam nič nové. Sedieť na studenej koženkovej sedačke v silnom vetre je utrpenie. Na Furkotke fučalo ešte viacej, sem tam slniečko vyliezlo!! Od 8:30 do12. hod. som dal 44 km. Potom prišla meluzína a začalo chumeliť. A ozaj, je tu jedna novinka - cena parkovného pri FIS-e je 10€ za jednu hodinu a potom 25€!!! V St. Moritzi som platil v prepočte 5€. To títo nenažraní Tatranci sa nehanbia??? Kde sa na nich Jánošík hrabe!!!10€ za 59 minút??? Však nech si rovno na diaľnici pri Štrbe postavia mýtnu bránu a vyberajú po 5 € za pohlaď na Tatry!!! Ale pozor, aby sme im ich nevykukali a nebudú nás mať kde okrádať!!!

Streda. Od rána chumelica a k tomu vietor, že odnesie aj skokanské mostíky. Neťahá ani jedna lanovka. Aspoň si moje staré kosti odpočinú. Koniec hlásenia!!!


Zobraziť celú galériu »

Diskusia ku galérii

pridať komentár
Meno*:
Email*:
Text:
emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon 
 * nepovinné údaje
Autor: Linda Kóňová
Dátum: 24. 1. 2024 o 21:19
Krasne slniečko ti svietilo ❤️????????????⛷️⛷️

Kontakt: marian@bazala.sk