Super dedinská lyžovačka na Látkach!

29. 12. 2023 21:02

Vo štvrtok som si konečne mohol zalyžovať na družstevnom stredisku Kočanda! Tu to nie je o množstve prelyžovaných kilometrov, ale o veselej pohode, kde sa skoro všetci poznáme. Sused obsluhuje vlek, susedkina vnučka zas predáva v družstevnom bufete! Skrátka paráda, pohoda!!! Tu nikto nikoho nepredbieha, tu zastal čas!! Ešte keď hore pri konci lanovky opravia lavičku, aby si dôchodcovia mali kde odpočinúť, bude Kočanda bez chyby! Už sa teším na január, kedy doplnia bufet o vynikajúce čerstvé syry a počas víkendov budú v bufete kulinárske hody. Tetušky nám navaria plne hrnce čerstvých dedinských špecialít, a nie ako na Chopku, kde žerieme rozmrazene polotovary!!

Po lyžovačke ma na lazoch čakal ďalší sused s plným tanierom zákuskov a 3-litrovým pohárom hríbikov do kapustnice. Látky sú o rozdávaní dobrej nálady, o ktorú som hneď v piatok prišiel, keď som sa šiel lyžovať, ja somár, do Jasnej!!!

Zobraziť celú galériu »

Diskusia ku galérii

pridať komentár
Meno*:
Email*:
Text:
emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon 
 * nepovinné údaje

Kontakt: marian@bazala.sk