King Of Mountain 2016- 2017

15. 3. 2017 20:10

Nedeľa, Skalnaté Pleso. Fúkalo do Lomnického Sedla som sa ani netrepal. Pomaly sa to topilo, dal som len 17 km. V pondelok, Štrbské Pleso. Tam som sa odtrhol z reťaze. Na to, aby som získal nálepku King Of Mountain 2016- 2017 potrebuje lyžiar prelyžovať v Jasnej alebo Vysokých Tatrách 500 km. Ja som potreboval ešte 68 km, tak som sa o 8,20 hod do toho pustil. Lyžovanie mi zachutilo. Prázdniny skončili, žiadne rady, stále rovno šup k turniketu. Slniečko svietilo len hodinu a tak sa sneh neroztopil. Povrch držal, tak som točil a točil jazdu za jazdou. Ako Forest Gump, keď utekal cez Ameriku. Počas obed ma zastavila Beuša, doniesla mi pol litra Aloe Vera a Twix. Chvíľku som si posedel a zasa som sa točil jak na ringišpíre. Poobede sa zatiahlo a prišla hmla, lyžiarov ubudlo a mal som miesto na kopci. Okolo 14 hod som to chcel zabaliť, ale nejako som sa zaťal a potiahol som to do 15,50 kedy som mal poslednú jazdu hore na Solisko. Už som mlel z posledného. Zadok som mal od hnusnej sedačky premrznutý na kosť. Nevedel som už sedieť na sedačke. Koleno bolelo jak sviňa!! Tak som nechal nohu hompáľať sa dole z lanovky! Dal som 94 km - 39 jázd a zlyžoval 13 766 výškových metrov. V noci som nespal, tak ma bolelo celé telo, ale tohtoročná nálepka King Of Mountain 2016- 2017 je nalepená vedľa minuloročnej. V pondelok som dal len 41 km, bolo slniečko, aj ľudí pribudlo, tak som to o 12tej zabalil a šup domov!! Teraz sa liečim z toho 94 kilometrového rekordu!!!

Zobraziť celú galériu »

Diskusia ku galérii

pridať komentár
Meno*:
Email*:
Text:
emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon 
 * nepovinné údaje
Autor: J.S.L. Letavay
Dátum: 16. 3. 2017 o 19:59
No nech sa paci...gratulujem.krasny uspech. Ja by som sa tam nespustik ani na sankach...pozdravujeme a idloz nan ten kalendar co sme si u Teba zabudli. Krasny vydareny den prajeme.
Autor: Zuzana Lovasova
Dátum: 16. 3. 2017 o 17:46
Marián dobrý si ! to je zatiaľ najviac km za deň, čo som počula :)
Autor: Igor F.
Dátum: 16. 3. 2017 o 9:08
Okrem peknej inštruktorky ma výraznejšie zaujali dve fotografie.
Na jednej pán s lyžiarskymi okuliarmi OKULA, ktoré sa už možno radia aj medzi "veteránov"...
Na druhej rýchlostný lyžiar. Ten tam niekde na zjazdovkách aj naozaj v rýchlosti trénoval, či sa len obliekol do výstroja na fotenie ?
Autor: skieron
Dátum: 16. 3. 2017 o 6:55
Marian, tá nálepka ale platí len za podmienky, že to nalyžuješ v decembri...
Autor: Naďa Semanová
Dátum: 15. 3. 2017 o 21:12
Marian,

novo založený Klub Historických Vozidiel - KHV Bojnice Ťa pozoruje a pozdravuje. Plánuj Tvoje aktivity tak, aby si bol prvý víkend v júni fit, bude jazda pravidelnosti na ROCB v Sebedraží. Nemôžeme Ťa postrádať. Štartuješ síce mimo konkurencie, ale počítame s Tebou.
Brzdi sa, sezóna začína.
Ale aj tak Ťa obdivujeme
KHV Bojnice
z poverenia: Naďa

Kontakt: marian@bazala.sk