Tri dni na Podpoľaní.

1. 6. 2022 09:32

Medveď ma nezožral, lebo som zvonil ako malomocný, ale skoro ma zožralo 5 Dunčov, čo strážili ovce. Voňali Miu a obehovali okolo mňa, len zahryznúť do lýtka a zahryznúť!! Lesy sú plné prerastenej vysokej, lane velké jak kravy, len tak prebehovali predo mnou, strašili ma v lesoch. Na Látkach pribudli aj noví, nie bieli obyvatelia, ktorí okupujú chatrče, ale nepohrdnú aj Roburom! Bieli si na rozdiel od nich stavajú drevenice, kde sa len dá!! Krásny kraj, netreba sa trepať do zahraničia, aj tu je krásne a vždy niečo nové objavím!!! Prvé dva dni som dal každý deň okolo 47 km s prevýšením 1200 metrov. Posledný deň som dal najmenej, ale najviac som blúdil.. Domov si nesiem kopu zážitkov a kilo vynikajúcej družstevnej bryndze. To je nebíčko v papuli!!

Zobraziť celú galériu »

Diskusia ku galérii

pridať komentár
Meno*:
Email*:
Text:
emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon 
 * nepovinné údaje
Autor: tomaggio
Dátum: 1. 6. 2022 o 19:30
nadherne fotky a este krajsie pribehy , pozdravujem ta marian 6.6.vecer som v Trnave na zápase s Kazachstanom :) dojdes??

Kontakt: marian@bazala.sk