Premiéra eŠteBaka v Nitre

22. 4. 2012 16:35

eŠteBák už mal svoju premiéru aj v Nitre. Ten slávny deň nastal 19.4.2012. Pred premiérou sa konala autogramiáda tvorcov, ktorá prebiehala v skvelej atmosfére. Veď za úspechom filmu je kus kvalitne odvedenej práce, ktorá je predpokladom žatvy úspechov. Keď sa bližšie prizriete Jirkovmu susedovi na autogramiáde, uvidíte pri hlavnom hrdinovi sedieť mňa. Aj som sa správal patrične hviezdne a s gráciou som rozdal niekoľko podpisov. Ale o Jirku, Mišku a pána režiséra Nvotu bol väčší záujem. Nečudo, veď hadráka som nechal doma. Do kina sa ide hore po 40 schodoch a to by ho boleli perá. Ozaj, kto schválil nákupné centrum bez nákladného výťahu, ktorý má dvere široké minimálne 140 cm?! Môj miláčik ma čakal pekne doma. Aspoň nezatienil Jirku Mádla.
Dobrá rada pre dievčatá – ak sa chcete fotografovať s Jirkom, musíte si čupnúť, aby mohla vyniknúť Jirkova výška, či skôr nížka. Urobíte mu radosť, keď Vás bude prevyšovať, alebo prineste preňho šamlík. O čo je však nižší, o to je lepší a úspešnejší.
Film prebehol bez problémov. Kamera J.Maliřa je famózna, nemohol som sa vynadívať na jeho perfektnú prácu. Majster je majster, nemo hľadí amatér! Kino bolo celkom plné. Jeden rad vykúpila rodina Hujerová- Bazalová. Na večerné predstavenie zasa vykúpila polovicu kina rodina Kleinová. Nitrania sa nezaprú. Film mal úspech. Pištíkovi oživil spomienky na vojnu. My ostatní sme len nemo spomínali na mladosť. Mnohým súčasným činiteľom film pripomenul tvrdú súčasnosť. Prípad Gorila!!!!
Ešte raz by som chcel poďakovať celému filmovému štábu za moje prijatie medzi seba. Získal som kopu nových skúsenosti, a príjemných zážitkov. Trochu som odkryl pokrievku na hrnci, kde sa varia tie najlepšie České a Slovenské filmy. Ak sa dalo tak som aj pričuchol k tomu filmárskemu kumštu. Na úplný záver:
Ďakujem, ďakujem, ďakujem...

Zobraziť celú galériu »

Diskusia ku galérii

pridať komentár
Meno*:
Email*:
Text:
emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon 
 * nepovinné údaje
Autor: nikola
Dátum: 28. 6. 2013 o 15:06
ahooj pá jiri madl dobře
AHA NIC A
Autor: Silvia
Dátum: 20. 4. 2012 o 23:19
Film sa pánovi Nvotovi naozaj vydaril. Jirko zahral svoju úlohu tak úžasne, že by mu nikto neuveril, že to nezažil na vlastnej koži. Film bol až tak perfektne realisticky spracovaný, že som po ňom mala depku. Pripomenulo mi to nekalé komunistické praktiky a... bŕŕŕŕ...chvála bohu, že je po tom
Autor: čatàr
Dátum: 20. 4. 2012 o 20:01
Maroško premiera vydarenà. Keď zabudnem na to ZLÈ čo komunisti pàchali a dàm do popredia tù humornù strànku tej doby nedà mi zaspomìnat si na moju T 805 Kačenu vràtane radio stanice Tŕinec ktorù som obsluhoval . Možnà by sme ten socializmus ubrànili keby sme miesto počùvania Laxembergu zachitàvali spràvy o narušiteloch. A ten HADRAK nemà chybu. Škoda že ti počas autogramiàdy vyschlo Pèro !!! Čau Štefan V.
Autor: lulu
Dátum: 20. 4. 2012 o 19:55
oci nabuduce ked bude mat fk senica autogramiadu tak mozes uz aj ty rozdavat podpisy.
Autor: Riso
Dátum: 20. 4. 2012 o 19:29
Ahoj Marosko, tak nie len Stefanovi nieco pripomenul ten film, a nebola to len minulost alebo sucastna gorila... (vid scena so sluchadlami)

Kontakt: marian@bazala.sk