Dedinčania dobyli Tulln.

23. 5. 2022 09:29

Človek príde na prekrásne vynovené výstavisko a len čumí, ktorý stánok tam najviac zažiaril. Predsa naši, priatelia z malej dediny, prišli ukázať, ako krásne sa chrómuje a renovuje u nás. Po Essene rozbalili svoj stánok rovno v novom najväčšom a najprestížnejšom pavilóne. Rakúšania kukali jak puci, čo naša rodinka dokáže. Ich stánok pochválil aj šéf výstaviska. Tak toto je super reprezentácia. A čo sa mi ešte páčilo? Malé okresné mestečko Tulln má vynovené výstavisko, pribudli krásne veľké haly, reštaurácie a čistotou blyštiace záchody. Som z Nitry a pri porovnaní s celoslovenským výstaviskom Agrokomplex je mi smutno!!! Čo sa mi páčilo? Páčil sa mi Brough Superior S.S. 1000, motorka len za 60 000 €. Krásna frézarská práca. Zaujímavý bol aj Citroen DS so šesťvalcovým motorom. A čo sa mi nepáčilo? Rakúšanky, Austin Haeley 3000 napadnutý domácim kutilom. Majsterko A je to, ho rozšíril a sploštil, škoda roboty. Najviac som sa čudoval nad celkom podarenou replikou Porsche 356, ale miesto štvorvalca mal vzadu ten bastard elektromotor!!! Na čo je to dobré??? Ja v mojich veteránoch nemám rádio, lebo počúvam zvuk vyladených motorov. Porsche tak krásne nehučí, ale aj tak ruky odlomiť za takéto ničenie minulosti. Na zaver sme natankovali naftu za 1,65 €. Nenaserie vás to, keď u nás dáme 1,80 €?!!!
Asi sa tá naša slovenská Radošinská strela rúti iným smerom ako Japonský Šinkansen. Takto tých zahnívajúcich kapitalistov nedohoníme.

Zobraziť celú galériu »

Diskusia ku galérii

pridať komentár
Meno*:
Email*:
Text:
emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon 
 * nepovinné údaje

Kontakt: marian@bazala.sk