43. Braunsberg I

6. 5. 2024 10:31

Aké boli preteky nad mestečkom Hainburg? Famózne. Bazalu si tu vážia, preto dostal klasicky štartovné číslo 1. Bol prvý na kopci a mohol sa venovať svojej záľube - foteniu. V depe bolo120 prekrásných strojov západnej výroby. Poväčšine tam boli pretekárske "angličáky", ale sem tam sa našlo nejaké Ferrari, Porsche, "meďák", BMW alebo Styer. Súťaž o najlepšieho zahraničného jazdca vyhral Ing. Paldan na Porsche 911, lebo Bazalu opantal fotografický ošiaľ. Odstavil v polovičke trate Triumpha a utekal na lúku, kde sa odbavoval so svojím miláčikom Canonom. Výsledok si môžete pozrieť v dvoch galériách. Príjemné sledovanie.

Zobraziť celú galériu »

Diskusia ku galérii

pridať komentár
Meno*:
Email*:
Text:
emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon 
 * nepovinné údaje
Autor: Michal Uhrin
Dátum: 12. 5. 2024 o 20:03
Viem, že táto akcia sa už robí niekoľko rokov. Škoda len, že málokedy sa dozvieme termín, aby sme si vedeli nastaviť kalendár.
Autor: Martin Paldan
Dátum: 7. 5. 2024 o 11:40
Maroš ďakujem ti za krásne fotky! A ďakujem že si ma nechal vyhrať súťaž o najlepšieho zahraničného jazdca. Len organizátori o tom nevedeli a tak som odišiel bez pohára.
Škoda že na túto akciu nechodí viac áut od nás.

Kontakt: marian@bazala.sk